Summer kick-off! 25% KORTING ☀️ Code: GG-SUN
golden_christmas_background_with_confetti_and_stars_0112_3a83083c46

Awards & erkenning

Bij Goedgemerkt zetten we ons al meer dan 20 jaar in voor praktische en betrouwbare oplossingen die het dagelijks leven van gezinnen makkelijker maken. Onze producten worden iedere dag gebruikt op school, in de kinderopvang en thuis. Daarom vinden we dat ze vooral moeten doen wat ze beloven: goed werken, lang meegaan en eenvoudig in gebruik zijn.

Die focus op kwaliteit, gebruiksgemak en persoonlijke service heeft ons geholpen om een loyale klantenbasis op te bouwen in heel Europa. Wat in 2002 begon aan de keukentafel van onze oprichtster Anouk van Schaardenburg, is inmiddels uitgegroeid tot een Europese organisatie achter meerdere merken op het gebied van naamlabels, kledinglabels en veiligheidsproducten. Zie pagina Kidslabel Europe voor meer info.

Awards en erkenningen zijn voor ons nooit het doel geweest. Onze aandacht ligt in de eerste plaats bij onze klanten en bij het maken van producten waar gezinnen écht op kunnen vertrouwen.

Tegelijkertijd zijn we trots wanneer onze inzet, groei en impact ook buiten onze eigen organisatie worden gezien.

Op deze pagina delen we een aantal belangrijke momenten van erkenning, awards en media-aandacht waar we met trots op terugkijken.

Award_2024_Geoff_Martin_and_Mark_Cooper_d4dbff6e91

Dornbirn, Autriche - 28 mars 2025

De award werd uitgereikt door CEO Geoff Martin en is namens Goedgemerkt B.V. in ontvangst genomen door Mark Cooper, President Avery Worldwide.

Award_2024_Excellence_in_Customer_service_ae0d739180
2025

CCL Oscar Awards 2025

Winnaar – Excellence in Customer Service

In 2025 is Goedgemerkt B.V. / Kidslabels Europa bekroond met de CCL Oscar Award in de categorie “Excellence in Customer Service”.

Deze award wordt uitgereikt binnen het internationale netwerk van CCL Industries, een wereldwijd opererend bedrijf op het gebied van labels en verpakkingsoplossingen, bestaande uit ca 350 bedrijven. Binnen deze organisatie worden jaarlijks divisies en bedrijven erkend die aantoonbaar uitblinken op specifieke onderdelen.

De categorie Customer Service richt zich op organisaties die zich onderscheiden in:

  • Klantgericht werken in alle contactmomenten.
  • Snelheid en kwaliteit van service.
  • Betrouwbaarheid in levering en communicatie.
  • Het vermogen om klantbehoeften centraal te stellen in processen.

Voor ons is deze erkenning vooral waardevol omdat service altijd hoog in het vaandel staat. Naamlabels moeten niet alleen goed zijn, maar ook makkelijk te bestellen, snel geleverd worden en aansluiten op wat ouders en organisaties nodig hebben in de praktijk.

Hier volgt de aankondiging van de prijs.

Award_2018_Division_of_the_year_f604ddafcf
2018

CCL Oscar Awards 2018

Winnaar – Division of the Year (< € 50 miljoen)

Zwitserland — 2 april 2018

In 2018 won Goedgemerkt de CCL Oscar Award voor “Division of the Year” (< € 50 miljoen).

Deze award wordt binnen CCL toegekend aan divisies die over een langere periode sterke prestaties laten zien op meerdere vlakken, zoals:

  • consistente groei en ontwikkeling.
  • operationele kwaliteit en betrouwbaarheid
  • samenwerking binnen de organisatie.
  • het vermogen om een duidelijke positie in de markt op te bouwen.

Voor ons markeerde deze prijs een belangrijk moment in de ontwikkeling van het bedrijf. Wat begon als een praktisch idee, het labelen van spullen zodat ze niet kwijtraken, groeide uit tot een organisatie die op Europese schaal opereert en dagelijks duizenden producten levert.

De award onderstreept de stap van een niche-oplossing naar een volwassen en stabiele speler binnen de markt voor gepersonaliseerde labels.

Hier volgt de aankondiging van de prijs.

Foto_krantenartikel_NRC_haar_stickers_waren_een_gat_in_de_markt_bd27d83b3f
Goedgemerkt

In het nieuws

Naast erkenning binnen de branche zijn wij ook terug te zien in de media.

“Haar stickers waren een gat in de markt” NRC — 7 januari 2018

In dit artikel wordt het ontstaan van Goedgemerkt beschreven en hoe een praktisch probleem uit het dagelijks leven leidde tot een oplossing waar veel ouders direct waarde in zagen. Het stuk laat zien hoe een eenvoudig idee, gecombineerd met doorontwikkeling en focus op kwaliteit, kan uitgroeien tot een breed gebruikt product.

Meer dan alleen prijzen

Awards zijn mooi. Ze geven erkenning, bevestigen dat je opvalt binnen je branche en laten zien dat wat je doet gezien wordt. Maar eerlijk gezegd vertellen ze maar een klein deel van het verhaal.

Bij ons zit de echte waarde niet in een prijs die je één keer wint, maar in wat er elke dag gebeurt.

In duizenden huishoudens waar ’s ochtends haast is en spullen mee moeten naar school. In kinderopvanglocaties waar overzicht belangrijk is. In sporttassen, broodtrommels en jassen die hun weg weer terugvinden naar de juiste eigenaar. Dáár bewijzen onze producten hun waarde, niet op een podium, maar in het dagelijks leven.

Wat voor ons telt, is dat wat meegenomen vanuit huis weer thuis komt.

Daarom kijken wij breder dan alleen prijzen. Voor ons gaat het om:

  • 100% tevreden klanten.
  • het continu verbeteren van onze producten, zodat ze blijven doen wat ze moeten doen.
  • het luisteren naar feedback van klanten en dat vertalen naar concrete verbeteringen.
  • het bouwen aan een service die niet alleen snel is, maar ook persoonlijk en betrokken.

Veel van wat we doen, zie je niet terug in een award. Het zit in processen achter de schermen, in keuzes die we maken over kwaliteit, materialen en gebruiksgemak, en in de aandacht die we geven aan elk detail.

En misschien wel het belangrijkste: het vertrouwen dat klanten ons geven. Mensen die terugkomen. Die ons aanraden aan anderen. Die al jaren gebruikmaken van onze producten.

Zie ook onze review-pagina wat klanten over ons zeggen.

Awards zijn voor ons dus geen eindpunt, maar een bevestiging dat we op de goede weg zitten. Een mooie mijlpaal in een veel groter geheel.

Laatst bijgewerkt: 12 juni 2026